tel+420 211 221 703

Design

Díky provedení různých experimentů bylo vědecký prokázáno, že přibližně 90% všech informací je vnímáno člověkem vizuálně. Proto jedním z důležitých faktorů, které mají vliv na potenciální zákazníky, je firemní styl, který nelze představit bez grafické složky. Jde v první řadě o výběr barevného schématu, písma, loga.

Správný design a pohodlná navigace hrají důležitou roli v procesu získání důvěry zákazníků. Dobrá kombinace barev, optimální umístění informačních bloků, přítomnost rozpoznatelného loga a firemního stylu značky jsou schopni posunout Vaší společnosti na novou úroveň.

 

Webnow má velké zkušenosti v oblasti grafického designu. Web design, vytváření firemního stylu, loga, vizitek, design bannerů, tisk, reklamní plachty - to vše je nedílnou součástí našeho portfolia.

Logo

Logo je grafickým prvkem, který slouží k identifikaci společnosti. Navrhujeme loga na zakázku individuálně, bez použití šablon. Každý zákazník dostane tři různé varianty loga s možností provedení tří editací. Doba vytváření loga je od 3 do 5-ti dnů.

Firemní styl

Firemní styl je kombinace grafických, video, barevných a audio prvků, spojených v jeden celek pro zajištění jednoty všech prezentačních materiálů firmy, jejích produktů a výrobků. Společnost Webnow poskytuje službu vytváření firemního stylu, která zahrnuje vývoj komplexního grafického a barevného řešení v jednotném vizuálním stylu (vizitky, katalogy, atd.).

Tisk

Nabízíme Vám univerzální řešení v oblasti polygrafických služeb, profesionální poradenství, kompletní návrh, široký sortiment výrobků.

Venkovní reklama

Vývoj, design, tisk a umístění reklamy na venkovních bannerech, citylightech, venkovních vývěskách.

Brandbook

Brandbook je soubor grafických a vizuálních pravidel, které jsou určeny pro zaměstnance společnosti. Brandbook je návodem na správné používání prvků corporate identity, které jsou zaměřeny na veřejnost.