tel+420 211 221 703

Blog

Už máte moderní webové stránky a stabilní tok zákazníků? Je už Vaše společnost zastoupena v nejpopulárnějších sociálních sítích? Perfektně! Pojďme nyní zdvojnásobit konverzi a propustnost vašich médií. Stačí přidat správné video o vás, vaší společnosti a produktech nebo službách, které poskytujete.

Vezmeme celý proces produkce na sebe: od nápadu až k popularizaci videa na vašem kanálu na #youtube. Vybavení a technické možnosti umožňují odborníkům firmy WEBNOW vyrobit a namontovat videa jakékoliv složitosti.

Správné video zvýší povědomí o značce a loajalitu k vaší společnosti a produktům. Video je dobrým nástrojem pro přehled referencí zákazníků. Série malých video-spotů bude vypadat profesionalně a poví o vaší společnosti mnohem více, než tisíce slov textu v sekci "O nás", které stejně nikdo a nikdy nečte. To je ten správný obsah, který se zájmem budou prohlížet návštěvníci webu nebo diváci vašého kanálu.

Video je nástrojem, který dokáže několikanásobně zvětšit počet objednávek. Chcete se unavit přijímáním objednávek ze svých webových stránek? Kontaktujte nás a objednejte si to správné video!

V roce 2015 společnost WEBNOW hlasitě a se změnami oslavila své 7 narozeniny. Zdaleka ne každé studio designu webových stránek a reklamy se může pochlubit tak dlouhým a úspěšným působením na trhu. Tajemství úspěchu společnosti WEBNOW spočívá ve stabilním vývoji, vysoké úrovni klientského servisu a relevance nabízených služeb. Nestojíme na místě a při své práci se snažíme používat nejmodernějsí technologie. V loňském roce byla otevřena síť poboček po celé Evropě, Rusku a SNS.

Kromě toho, byl proveden kompletní rebranding společnosti. Naši specialisté vytvořili novou firemní identitu a logo.

S rostoucí popularitou tabletů a chytrých telefonů se aktivně mění trendy a požadavky ohledně moderního web designu a funkčnosti webových stránek. Samozřejmě jsme nemohli zůstat stranou a proto jsme spustili nové webové stránky, upravené přímo pro mobilní zařízení. Chceme prohlásit, že nadále budeme tešit své klienty kvalitním servisem, zavedením nových technologií a poctivým přístupem k plnění všech požadavků.